Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET


Warning: file_get_contents(http://www.tvnet.lv/rss/zinas_latest.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/elatvija/domains/elatvija.com/public_html/jaunumi/reader.php on line 39
No news at present, please check back later.


SlashDot

Viena no lielākajiem Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmumiem "Accenture" filiāles vadītājs Maksims Jegorovs ir pārliecināts, ka izglītība ir viens no būtiskākajiem valsts nākotnes un ekonomikas attīstības jautājumiem.
Vairak par Ziņas
Patriotu nedēļas laikā daudz runājam par mūsu Valsti, tās vēsturi un to, kā sagaidīsim Latvijas simtgadi. Nepiedodami maz runājam par ražotājiem - uzņēmumiem, kuri veidotu pamatu Latvijas drošumspējai, stabili nodrošinot militāro spēku apgādes jautājumus.
Vairak par Mežonīgais Latvijas potenciāls un kas tam traucē: ko Domburam atklāja Maksims Jegorovs
Aizvadītās diennakts laikā 175 cilvēki pieķerti par ātruma pārsniegšanu, portālu "Delfi" informē Valsts policijas pārstāve Ilze Jurēvica.
Vairak par Jānis Zablovskis: Spēcīgi aizsardzības sektora uzņēmumi – Latvijas drošumspējas pamats
ASV Nacionālā Aeronautikas un kosmosa pārvalde (NASA) sestdien palaidusi pirmo jaunākās paaudzes meteoroloģisko pavadoni, kura uzdevums būs uzlabot laika prognožu precizitāti un aktualitāti.
Vairak par Diennakts laikā pieķerti 175 ātruma pārkāpēji
Sestdien, 18. novembrī, Latvija svin valsts 99. neatkarības gadadienu. Svinības noslēdzās pulksten 21:00 ar krāšņu uguņošanu 11. novembra krastmalā.
Vairak par Foto: NASA palaiž pirmo nākamās paaudzes meteoroloģisko pavadoni

Izklaide


Warning: file_get_contents(http://www.tvnet.lv/rss/izklaide_latest.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/elatvija/domains/elatvija.com/public_html/jaunumi/reader.php on line 39
No news at present, please check back later.


TV*NET Latest


Warning: file_get_contents(http://www.tvnet.lv/rss/fnet_latest.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/elatvija/domains/elatvija.com/public_html/jaunumi/reader.php on line 39
No news at present, please check back later.


Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.