Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Ziemeļkoreja uzspridzinājusi tuneļus valsts vienīgajā kodolizmēģinājumu poligonā, novērojuši raidorganizācijas CNN žurnālisti. Klātienē vērot poligona iznīcināšanu bija aicināti vairāki ārvalstu mediju pārstāvji.
Vairak par Ziemeļkoreja demontē kodolizmēģinājumu poligonu
Saeimas lēmumu neapstiprināt viņu Latvijas Bankas padomes locekļa amatā Edvards Kušners saista ar vēlmi ietekmēt Latvijas Bankas neatkarību.
Vairak par Kušners savas kandidatūras noraidīšanu saista ar vēlmi ietekmēt Latvijas Bankas neatkarību
Saeima šodien konceptuāli atbalstīja Diasporas likumprojektu, kas sagatavots, lai nodrošinātu iespējas ārvalstīs dzīvojošajiem valstspiederīgajiem stiprināt savu latvisko identitāti, valstspiederības sajūtu un veidot aktīvu un abpusēju sadarbību ar Latviju.
Vairak par Saeima konceptuāli atbalsta Diasporas likumprojektu
Malaizijas aviokompānijas reisa MH17 lidmašīna virs Austrumukrainas 2014. gada 17. jūlijā tika notriekta ar raķešu iekārtu «Buk», kas pieder Krievijas bruņoto spēku 53. pretgaisa aizsardzības brigādei, secinājuši Nīderlandes izmeklētāji.
Vairak par Izmeklētāji: Malaizijas lidmašīna tika notriekta ar Krievijas armijas raķeti

SlashDot

Lidsabiedrības "Malaysia Airlines" lidmašīna 2014.gada jūlijā Austrumukrainā tika notriekta ar raķeti "Buk", kas tika atvesta no Krievijas militārās brigādes, ceturtdien paziņoja starptautiskā izmeklētāju komanda.
Vairak par Ziņas
Ceturtdienas rītā pie Saeimas notika akcija, kuras laikā krūts vēža pacientu atbalsta biedrības "Vita" pārstāves uzrunāja deputātus un dalīja viņiem vēstules. Tajās lūdza atbalstu cīņā par krūts vēža pacientu tiesībām saņemt atbilstošāko un efektīvāko ārstēšanu.
Vairak par 'Malaysia Airlines' lidmašīna Austrumukrainā notriekta ar raķeti no Krievijas armijas brigādes
Krītot no augstuma, trešdien darba vietā traumas guvuši divi vīrieši, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.
Vairak par Foto: Biedrība 'Vita' rīko akciju pie Saeimas
Pentagons paziņojis, ka Ķīna nevarēs piedalīties ASV organizētajās jūras spēku mācībās, raksta "Reuters".
Vairak par Krītot no augstuma, darba vietā traumas guvuši divi vīrieši
Rīgas domes apvienības "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) frakcijas aicinājums mainīt "Baltijas praida" gājiena vietu ir sabiedrības kūdīšana, šādu viedokli pauž lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (LGBT) un viņu draugu apvienības "Mozaīka" valdes loceklis Kaspars Zālītis.
Vairak par ASV savās militārajās mācībās neļaus piedalīties Ķīnai

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
23. maija vakarā izstāžu zālē «Rīgas mākslas telpa» notika līdz šim Latvijā nepieredzēta mākslas un mūzikas sinerģija – koncertizstādes pirmizrāde «Kalpotājs. Blumbergs. Kamēr…», pulcējot vairākus simtus skatītāju. Koncertizstāde tapusi, septiņiem pasaules komponistiem iedvesmojoties no Ilmāra Blumberga mākslas motīviem un dzīves gājuma.
Vairak par Kalpotājs. Blumbergs. Kamēr…
Liepājas teātris savu 111. sezonu plāno noslēgt smiekliem pilnā gaisotnē. Lai tas notiktu, režisora Dž.Dž.Džilindžera vadībā top pēdējais šīs sezonas jauniestudējums, kas pirmizrādi piedzīvos 2. jūnijā, kad pie skatītājiem nonāks britu dramaturga Dereka Benfīlda komēdija «Paldies Tev, draudziņ!». Izrāde tapusi pēc lugas «Up and Running».
Vairak par Liepājas teātrī top noslēdzošais sezonas jauniestudējums
Jūnija sākumā Latvijas Leļļu teātris ar Ģirta Šoļa iestudējumu «Tuntuļu Jurītis», kas pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gada rudenī, dosies viesizrādēs uz Lielbritāniju. Turpinot atzīmēt izcilā latviešu rakstnieka Alberta Kronenberga 130. gadadienu, sadarbību viesizrāžu organizēšanā teātrim piedāvājusi biedrība «Kronenbergs un Draugi» un tās vadītāja, A. Kronenberga mazmeita Ilze Saulīte-Jansone. Iecere realizējusies četrās viesizrādēs latviešu kopienu centros Lielbritānijā no 1.-3. jūnijam, informē Rūta Petrauska, Latvijas Leļļu teātris Mārketinga un komunikāciju nodaļas vadītāja.
Vairak par Latvijas Leļļu teātris ar izrādi «Tuntuļu Jurītis» dosies viesizrādēs uz Lielbritāniju
Producēšanas kompānija «Jura Podnieka studija» no 25. maija atgriežas Jelgavā, lai pabeigtu mākslas filmas «Jelgava 94» uzņemšanu, informē filmēšanas grupas pārstāve Ingrīda Nagle.
Vairak par Filmas «Jelgava 94» komanda turpinās filmēšanu Jelgavā

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Tehnoloģiju attīstība paver daudz iespēju atvieglot mūsu ikdienas dzīvi. Mobilly lielākoties atpazīstam kā lietotni, ar kuru iespējams samaksāt par auto stāvvietu, bet šobrīd uzņēmums jau kaļ plānus par neredzamajiem maksājumiem pat medicīnas jomā, to TVNET organizētā diskusijā «Kā maksāsim nākotnē?» atklāj Mobilly vadītājs Ģirts Slaviņš.
Vairak par Mobilly tiecas arī medicīnas jomā nonākt līdz neredzamajiem maksājumiem
Baltijas valstu un Ziemeļvalstu regulatori ceturtdien Rīgā parakstīja sadarbības memorandu par turpmāko regulatoru sadarbību elektronisko sakaru nozarē, aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).
Vairak par Baltijas un Ziemeļvalstu regulatori paraksta memorandu par sadarbību elektronisko sakaru nozarē
Šobrīd izskatās, ka politiķi Satversmes tiesas (ST) spriedumu par virsstundu darba samaksu veselības aprūpē neuztver nopietni, aģentūrai LETA pauda Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšsēdētājs Valdis Keris.
Vairak par Keris: politiķi ST spriedumu par virsstundu darba samaksu neuztver nopietni
Turpinot Latvijas kultūras un vēstures, filozofisko un vispārcilvēcisko vērtību mūsdienīgu interpretāciju, Latvijas Banka aicina izstrādāt priekšlikumus sižeta, dizaina vai tehniskā izpildījuma ziņā inovatīvai monētai, ko paredzēts izlaist 2019. gadā. Šī inovatīvā monēta būs veltījums mākslai un mūzikai, tādējādi akcentējot vizuālo un skaņu mākslu kā divas būtiskas radošās izpausmes jomas, TVNET uzzināja Latvijas Bankā (LB).
Vairak par Latvijas Banka izsludina mākslai un mūzikai veltītas inovatīvas monētas dizaina konkursu

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.