Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

No news at present, please check back later.


SlashDot

Svinīgajā pasākumā par godu Krievijas militārās izlūkošanas dienesta 100 gadu jubilejai Putins tā darbiniekus slavēja par drosmīgajām specoperācijām un teica, ka viņi kalpo par paraugu nākamajām paaudzēm. Komiskā izgāšanās, kas gadījusies GRU (Главное разведывательное управление, ГРУ, 2010.–2018. gadā Главное управление Генерального штаба Вооруженных сил – Krievijas militārās izlūkošanas dienests) bēdubrāļiem, kuri glabājuši takšu kvītis par braucienu no GRU štāba uz Maskavas lidostu un savu dienesta foto ievietojuši banālās iepazīšanās vietnēs, satriekusi visus priekšstatus par Krievijas specdienestu profesionalitāti, bet GRU bijušā kolēģa Sergeja Skripaļa noindēšanas mēģinājums ar kaujas indi kļuvis par starptautiskas izmeklēšanas lietu un atnesis Krievijai jaunas sankcijas.
Vairak par Ziņas
Latvijas labklājība un globālā konkurētspēja būs atkarīga no spējas mobilizēt visdažādākos tās resursus pievienotās vērtības kāpināšanai.
Vairak par Bonifācijs Daukšts, 'Rīgas Laiks': Par GRU, kam Putins licis atjaunot veco, draudīgo 'R' burtu
Šī gada decembrī aprit 100 gadi kopš Dienvidslāvijas izveidošanas. Dienvidslāvijas vārds nereti asociējas ar etniskajiem nemieriem un bruņoto konfliktu 20. gadsimta 90. gados, tomēr arī iepriekš valsts vēsturē etniskajiem jautājumiem bija būtiska loma un tie ietekmēja politiskās norises. Piedāvājam ieskatu Dienvidslāvijas vēstures galvenajos posmos un dažādu etnisko grupu attiecībās katrā no tiem.
Vairak par Pēteris Strautiņš: Visi uz darbu!
Eiropadomes prezidents Donalds Tusks pirmdien paziņoja, ka tiek sasaukta Eiropas Savienības (ES) līderu tikšanās, lai spriestu par "Brexit", bet brīdināja, ka netiks pārskatīta Lielbritānijas izstāšanās vienošanās.
Vairak par Dienvidslāvijai 100: no karalistes līdz asiņainiem kariem un sabrukumam
Pēc vērienīgajiem aptuveni divu nedēļu garajiem protestiem Francijā valsts prezidents Emanuels Makrons paziņojis, ka plāno palielināt iedzīvotāju minimālo algu un nodokļu atvieglojumus, vēsta britu raidsabiedrība BBC.
Vairak par ES ceturtdien sasauks 'Brexit' samitu; vienošanos nepārskatīs

Izklaide

No news at present, please check back later.


TV*NET Latest

No news at present, please check back later.


Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.