Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET


Warning: file_get_contents(http://www.tvnet.lv/rss/zinas_latest.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/elatvija/domains/elatvija.com/public_html/jaunumi/reader.php on line 39
No news at present, please check back later.


SlashDot

Valsts nekad nebūs pabeigta. Katru dienu mums ir iespēja godprātīgi strādāt Latvijas labā, īstenot šeit savus sapņus un veidot ideālo Latviju, ar kuru lepoties, savā apsveikumā konstitucionālā likuma "Par Latvijas Republikas valstisko statusu" pieņemšanas 27. gadadienā atzīmē Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
Vairak par Ziņas
VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) šī gada pirmajos sešos mēnešos salīdzinājumā ar 2017.gada pirmo pusgadu ir palielinājies gan neto apgrozījums, gan arī peļņa. Stabilus finanšu rādītājus uzņēmumam nodrošinājis kravu pārvadājumu apjoms, īstenotie pārvaldības procesi un iekšējā restrukturizācija.
Vairak par Valsts nekad nebūs pabeigta, uzsver Vējonis
Pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, kuros dzīvību zaudējuši divi cilvēki, informēja Valsts policijā.
Vairak par LDz pirmajā pusgadā pieaug apgrozījums un peļņa
Lielbritānija otrdien grasās nākt klajā ar aicinājumu Eiropas Savienībai (ES) vērst stingrākas sankcijas pret Krieviju, uzsverot, ka tai jāstāv "plecu pie pleca" ar ASV, kas augustā paziņoja par jaunām sankcijām pret Maskavu.
Vairak par Pirmdien avārijās dzīvību zaudējuši divi cilvēki
Pirmdien no meža Apes novada Trapenes pagastā izglābti divi apmaldījušies cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
Vairak par Lielbritānija aicinās ES stingrāk vērsties pret Krieviju

Izklaide


Warning: file_get_contents(http://www.tvnet.lv/rss/izklaide_latest.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/elatvija/domains/elatvija.com/public_html/jaunumi/reader.php on line 39
No news at present, please check back later.


TV*NET Latest


Warning: file_get_contents(http://www.tvnet.lv/rss/fnet_latest.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/elatvija/domains/elatvija.com/public_html/jaunumi/reader.php on line 39
No news at present, please check back later.


Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.