Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Kolumbijas pilsētā Bogotā darbojas kāds neparasts bērnu aprūpes centrs - tā vadītāja ir sieviete, kur par maksu darba laikā apņemas pieskatīt vietējo prostitūtu bērnus. Daudzas tās arī pēc atvasēm nav atgriezušās, pārvēršot šo aprūpes centru par savādu privāto bērnu namu, raksta «Vice News».
Vairak par Sieviete Bogotā atvērusi privātu bērnunamu prostitūtu pamestiem bērniem
Valstī, kurā 70 tūkstoši pensionāru, tostarp invalīdi, ik mēnesi saņem mazāk par 128 eiro, es nedrīkstu pat muti atvērt vaļā par to, ka ministriem ir nepieciešams savādāks atalgojums. Tā intervijā portālam TVNET saka Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis, norādot, ka katram cilvēkam vajadzētu saņemt vismaz 129 eiro.
Vairak par Augulis: Es nedrīkstu pat muti vērt vaļā par savu atalgojumu
Džihādistu kaujiniekiem Sīrijā un Irākā pievienojušies jau aptuveni 3000 eiropiešu, otrdien paziņojis Eiropas Savienības (ES) pretterorisma koordinators Žils de Keršovs. Salīdzinot ar situāciju pirms pāris mēnešiem, eiropiešu džihādistu skaits pieaudzis par veselu tūkstoti.
Vairak par ES amatpersona: Džihādistiem Sīrijā un Irākā pievienojušies 3000 eiropiešu
Gaidāms, ka Ukrainai būs nepieciešama papildu finanšu palīdzība no Starptautiskā valūtas fonda (SVF) un citiem avotiem, tostarp Eiropas Savienības (ES), otrdien paziņoja Starptautisko finanšu institūts (Institute of International Finance, IIF).
Vairak par IIF: Ukrainai būs nepieciešama papildu starptautiskā finanšu palīdzība

SlashDot

Džihādistu kaujiniekiem Sīrijā un Irākā pievienojušies jau aptuveni 3000 eiropiešu, otrdien paziņojis Eiropas Savienības (ES) pretterorisma koordinators Žils de Keršovs.
Vairak par DELFI
Rīgas "Dinamo" vārtsargs Jakubs Sedlāčeks pēc uzvaras KOntinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kas palīdzēja rīdziniekiem pārtraukt trīs neveiksmju sēriju, slavēja komandas biedru darbību aizsardzībā.
Vairak par ES amatpersona: džihādistiem Sīrijā un Irākā pievienojušies 3000 eiropiešu
ASV prezidents Baraks Obama otrdien, uzstājoties ar runu ANO klimata jautājumiem veltītā samitā Ņujorkā, aicināja visas pasaules valstis sadarboties cīņā pret klimata izmaiņu radītajiem draudiem.
Vairak par Mums jāturpina šādā stilā un viss būs kārtībā, uzskata Sedlāčeks
Valsts prezidents Andris Bērziņš otrdien ielūdzis ASV bijušo prezidentu Bilu Klintonu un viņa sievu, bijušo valsts sekretāri Hilariju Klintoni, ierasties vizītē Latvijā, pastāstīja prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne.
Vairak par Obama aicina pasaules līderus uz sadarbību cīņā pret klimata izmaiņu radītajiem draudiem
Ieslodzītais bruņotā Turcijas kurdu grupējuma "Kurdistānas Strādnieku partija" (PKK) līderis Abdulla Edžalans vērsies pie visiem saviem tautiešiem, aicinot viņus iesaistīties "visaptverošā pretestības kustībā" pret džihādistu grupējumu "Islāma valsts" (IV), kas šobrīd apdraud kurdu apdzīvotās teritorijas Sīrijā, otrdien vēsta aģentūra "Firat".
Vairak par Bērziņš vizītē Latvijā ielūdz ierasties ASV bijušo prezidentu Bilu Klintonu un viņa dzīvesbiedri

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
25. septembrī, plkst.17 Latvijas Fotogrāfijas muzejā tiks atklāta Polijas fotogrāfa Jana Brikčiņska izstāde «Boiko», informē muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilga Lēmane. Izstādītās fotogrāfijas aizvedīs skatītāju uz ciemu ar nosaukumu Boiko Karpatu kalnos Ukrainā, vietā, kur cilvēku apziņā vēl saglabājies kaut kas no mītiskās pasaules uztveres un skaidrojuma par lietu kārtību.
Vairak par Fotogrāfijas muzejā Polijas fotogrāfa Jana Brikčiņska izstāde
27.septembrī Dobelē notiks Ražas svētki - Āboldiena. Ražas svētki Dobelē aizsākušies ar Latvijas Valsts Augļkopības institūta rīkotajām ābolu izstādēm, degustācijām un tikšanos ar zinātniekiem Dobeles Amatu mājā.
Vairak par Dobelē notiks ražas svētki «Āboldiena»
Atraktīvais improvizators Mārtiņš Daugulis kopā ar šefpavāru Raimondu Zommeru dosies viesos pie sabiedrībā zināmiem cilvēkiem lūkot, kas atrodas viņu ledusskapī, iztaujās par dzīvi, vērtībām, aktualitātēm, dzīvesstilu, attiecībām ar ēdienu un ēšanu. Kādi pārsteigumi gaidāmi dziedātāja Laura Reinika, vieglatlētes Inetas Radēvičas, režisora Mihaila Gruzdova un citu sabiedrībā zināmu cilvēku ledusskapī, redzēsiet jaunajā LTV1 raidījumā «Ciemiņš virtuvē» no 29. septembra no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.00.
Vairak par Kas zvaigznēm ledusskapī? Jauns TV šovs!
Pirmdien ASV televīzijā debitējis jauns seriāls «Gotham» («Gotema») par slavenā komiksa un filmu franšīzes «Batman» («Betmens») ļaundaru pagātni.
Vairak par TV debitē «Batman» priekšstāsts «Gotham»

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Plašu rezonansi izraisījis raidījuma «Aizliegtais paņēmiens» veiktais pētījums, kas atklāj – liela daļa Latvijā ražoto produktu sastāv no ārvalstīs iegūtām izejvielām. LTV raidījums «Panorāma» vēsta - no nākamā gada vairāku gaļas produktu ražotājiem preces marķējumā gan būs jānorāda, kur dzīvnieks audzēts, taču arī šī Eiropas Komisijas regula patērētājiem viesīs vien nedaudz skaidrības.
Vairak par Produktu sastāvdaļu izcelsmes valsts norādīšana var tos ievērojami sadārdzināt
Saeimas Juridiskā komisija šodien izskatīšanai Saeimā otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Civillikumā, kas paredz likumu papildināt ar jaunu tiesību institūtu - apbūves tiesību, lai risinātu dalītā īpašuma jautājumus, informēja Saeimas Preses dienestā.
Vairak par Atbalsta apbūves tiesības regulējumu, lai risinātu dalītā īpašuma jautājumus
Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrēti jaunieši ar profesionālo vai augstāko izglītību savu pirmo darba pieredzi varēs iegūt valsts līdzfinansētās darba vietās, informēja NVA pārstāve Iveta Kancēna.
Vairak par Jaunieši pirmo darba pieredzi varēs iegūt valsts līdzfinansētās darba vietās
Valsts atgūs visus AS «Liepājas metalurgs» (LM) ieguldītos līdzekļus, šodien pēc valdības sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V). Valdība šodien pilnvarojusi Finanšu ministriju (FM) piekrist LM pārdošanai.
Vairak par Straujuma: Valsts atgūs visus «Liepājas metalurgā» ieguldītos līdzekļus

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.