Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Sestdienas, 30.augusta, naktī Latvijas jūras piekrastē, tostarp Salacgrīvas novadā, dega ugunskuri – Senās uguns nakts pulcēja visus, kuri ir gatavi rūpēties par jūru, kas vieno cilvēkus, pilsētas un valstis, par tās vides kvalitāti, par dabas resursu saglabāšanu savai un nākamajām paaudzēm, pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja Salacgrīvas novada pašvaldībā.
Vairak par Senā ugunskuru nakts Salacgrīvas novadā
Augustā skatītākais televīzijas kanāls bijis TV3, otro vietu, pakāpjoties par vienu pozīciju, ieņem PBK, bet trešajā vietā ierindojies LNT. Lielāko kāpumu, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, piedzīvojis kanāls «RTR Planeta Baltija», liecina pētījumu kompānijas TNS dati.
Vairak par Augustā skatītākais kanāls joprojām TV3
Mediķu uzraudzībā pirmdien Latgalē nonākusi vienu gadu un deviņus mēnešus veca meitenīte, par kuru ir aizdomas, ka viņa saindējusies ar dzīvsudrabu, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.
Vairak par Aizdomas, ka ar dzīvsudrabu saindējies mazulis
No Latvijas Austrumukrainas separātistu pusē pašlaik varētu karot apmēram desmit cilvēku, sacīja Latvijas prokrieviskais aktīvists Vladimirs Lindermans.
Vairak par No Latvijas Austrumukrainas teroristu pusē dien ap 10 cilvēku

SlashDot

Augusta izskaņā tapa zināms, ka gredzenus mijis viens no populārākajiem Holivudas mīlas pāriem – Andželīna Džolija un Breds Pits. Kāzu ceremonija notika īpašā slepenībā, bet, kā jau tas bija gaidāms, aktieru pāris tomēr nolēmis publiski padalīties ar lielā notikuma skaistākajiem mirkļiem.
Vairak par DELFI
Pagājušās nedēļas nogalē Spānijā sākās Pasaules kausa izcīņa basketbolā, kur viena no kandidātēm uz medaļām ir arī Lietuvas izlase.
Vairak par Publicēti pirmie Džolijas un Pita kāzu foto
26 gadus vecais Raufs Jusufs (attēlā) no Berlīnes ir profesionāls dejotājs no breikdansa deju trupas Flying Steps, taču pasaules uzmanību piesaistījis ar ko citu – vīrietis prot burtiski sevi saiet mezglā.
Vairak par Foto: Lietuvas basketbola fani iekaro Spāniju
"Mazās sirsniņas" – tas ir Ziedot.lv projekts bērniem, kurus skārušas slimības, kas liedz kustību prieku. Jau piekto gadu ikviens sporta labdarības pasākuma "Nike Riga Run" dalībnieks, kas pieņem izaicinājumu veikt kādu no piedāvātajām distancēm, pieliek roku šo bērnu rehabilitācijai, jo 5 euro no katras dalības maksas tiek novirzīti šim projektam.
Vairak par Foto: Vīrietis, kurš spēj sevi sasiet mezglā
Attīstoties nekustamo īpašumu tirgum Latvijā, palielinājies ne tikai aktīvo darījumu apjoms, bet arī nekustamo īpašumu aģentu skaits, kas piedāvā starpnieka pakalpojumus. "Lai gan liela daļa no tiem ir profesionāļi, kas nozarē strādā jau ilgstoši, tomēr ir arī tādi, kuri aģenta profesijā saskata vieglas peļņas gūšanas iespējas. Tāpēc situācijā, kad nepieciešams veikt darījumus ar nekustamo īpašumu, profesionāla un zinoša aģenta izvēle ir īpaši nozīmīga," skaidro Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas Sertifikācijas biroja vadītājs Andrejs Valters, uzskaitot piecus faktorus, kas jāņem vērā, pirms sadarboties ar konkrētu aģentu.
Vairak par Notikuši divi labdarības pasākumi 'Mazo sirsniņu' ģimenēm

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Japāņu rakstnieka Haruki Murakami izdevēji grāmatas prezentācijā Londonā paziņojuši par jauna romāna tapšanu, vēsta britu laikraksts «The Guardian». Darba nosaukums ir «The Strange Library», kas 2008. gadā iznāca japāņu valodā. Tulkojums angļu valodā iznāks šī gada 2. decembrī. Tas būs papildināts ar ilustrācijām un īpašu teksta izkārtojumu.
Vairak par Decembrī iznāks jauna Haruki Murakami grāmata angļu valodā
Jaunā Kornela universitātes pētījumā atklājies, ka asa sižeta filmu skatīšanās pastiprina kāri pēc neveselīgiem našķiem, vēsta britu laikraksts «The Guardian».
Vairak par Pētījums: Skatoties spraiga sižeta filmas, cilvēki ēd vairāk
Neapšaubāmi tīmeklī nopludinātās slavenību privātās fotogrāfijas ir nepārprotams un briesmīgs privātuma pārkāpums. Mēs aicinām jūs nemeklēt šīs bildes internetā, un aizmirst par to eksistenci. Jā, protams, izlieto ūdeni vairs nesasmelt, tas skaidrs, bet ir jānomierinās. Jābūt mierīgiem kā ziloņiem. Jā, zinām, tas nav viegli izdarāms, kā redzams šajā lieliskajā Stīva Kerela tēlojumā seriālā «Office». Iespējams, daudzi no mums jūtas līdzīgi.
Vairak par Kā internets reaģē uz nopludinātajiem Lorensas kailfoto
Nesen nopludinātie Holivudas slavenību privātie foto iegūti, izmantojot paroļu uzminēšanas metodi, ko pieļāva ievainojamība «Apple iCloud» servisā, ziņo krievu informācijas tehnoloģiju (IT) žurnāls «Haker».
Vairak par Slavenību kailfoto iegūti ar «bruteforce» paroļu uzminēšanu

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Ražotāju cenas Latvijā šā gada jūlijā, salīdzinot ar jūniju, palielinājās par 0,4%, kas ir trešais lielākais pieaugums starp visām Eiropas Savienības (ES) valstīm, par kurām pieejama informācija, liecina ES statistikas biroja «Eurostat» jaunākie dati.
Vairak par Latvijā jūlijā trešais straujākais ražotāju cenu pieaugums ES
Valdība šodien atbalstīja Satiksmes ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu, kas paredz piešķirt 1,9 miljonus eiro sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzējiem zaudējumu segšanai.
Vairak par Sabiedriskā transporta pakalpojumiem tiek vēl 1,9 miljoni eiro
Šodien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš valdības vadītājai Laimdotai Straujumai pasniedza kampaņas «Latvijas labums» grozu, aicinot valdības pārstāvjus ikdienā izvēlēties Latvijā ražotus produktus un preces.
Vairak par Arī valdību aicina izvēlēties Latvijas preces un produktus
MTG TV Latvia kanāla TV3 un 3+ un bezpeļņas organizācijas Reach for change veidotais projekts Labās gribas uzņēmējs tuvojas noslēgumam, tādēļ ir pēdējais laiks iesniegt savu ideju. Līdz šim kopā ir reģistrēta 171 anketa un no iesniegtajiem pieteikumiem var secināt, ka galvenās tēmas ir sports un veselība. Nepalaidiet garām vēl pēdējo iespēju pieteikt savu unikālo ideju www.labasgribasuznemejs.lv!
Vairak par Vēl divas nedēļas MTG TV Latvia pieņems pieteikumus sociālajam projektam Labās gribas uzņēmējs!

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.