Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Kurdu zemessardze šonedēļ paziņoja, ka pēc mēnešiem ilgām kaujām izdevies no pārsvarā kurdu apdzīvotās Sīrijas pierobežas pilsētas Kobani padzīt teroristiskās «Islāma valsts» kaujiniekus.
Vairak par Foto: ko aiz sevis atstāj «Islāma valsts»
Ikviens, kurš fizikas stundās ieklausījās skolotāja teiktajā par to, kas liek kompasa adatai rādīt ziemeļus vai gājputniem lidot noteiktā virzienā, saprot, ka ik mirkli atrodamies dabiskā magnētiskā lauka ietekmē. Līdz ar tehnoloģiju attīstību un visdažādāko civilizācijas labumu aizvien pieaugošo skaitu mūsu ikdienā, pat neizejot no mājas, ik mirkli atrodamies arī cilvēku radītā elektromagnētiskā lauka (EML) – datora, televīzijas un radio aparāta – ietekmē. Lai noskaidrotu, kāda ir EML intensitāte ikdienā daudzu cilvēku apmeklētās publiskās vietās, VAS «Latvijas Valsts radio un televīzijas centra» eksperti (LVRTC) devās veikt EML mērījumus dažādās Rīgas vietās.
Vairak par Zaķusalas elektromagnētiskais lauks – mīti un patiesība
Ukrainas bijušais prezidents Leonīds Kučma paziņoja, ka sestdien Minskā notikušās kontakta grupas Ukrainas krīzes risinājuma ir pārtrūkušas bez konkrētas vienošanās. Iepriekš separātistu pārstāvji izvirzīja ultimatīvas prasības par vienpusēju uguns pārtraukšanu no Ukrainas valdības spēku puses.
Vairak par Ukrainas krīzes sarunas Minskā ir beigušās bez rezultāta
Rīgā. Ezermalas ielā 4D sestdienas vakarā izcēlies ugunsgrēks; slēgta satiksme abos virzienos, zināja Valsts policijā.
Vairak par Ugunsgrēks Rīgā, Ezermalas ielā; slēgta satiksme

SlashDot

Latviešu lodes grūdējs Māris Urtāns sestdien savās pirmajās sezonas sacensībās sasniedza augstvērtīgu rezultātu, pirmoreiz gandrīz četru gadu laikā raidot lodi pāri 20 metru robežai, informē Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS).
Vairak par DELFI
ASV aizsardzības ministrs Čaks Heigels piektdien pieļāvis, ka ASV var nākties nosūtīt uz Irāku sauszemes spēkus, lai palīdzētu irākiešiem padzīt džihādistu grupējuma "Islāma valsts spēkus.
Vairak par Urtāns pēc gandrīz četru gadu pārtraukuma raida lodi pāri 20 metru robežai
Latviešu pussargs Jānis Ikaunieks sestdien piedzīvoja savu debiju Francijas futbola čempionātā, bet viņa pārstāvētā "Metz" komanda savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar "Nice" vienību, bez uzvaras paliekot jau 11.turnīra mačā pēc kārtas.
Vairak par Irākā varētu būt nepieciešami ASV sauszemes spēki, pieļauj aizsardzības ministrs Heigels
Izdevums "Foreign Policy" veicis starptautisko attiecību ekspertu aptauju, kurā lielākā daļa atzina par maz iespējamu, ka tuvākajā desmitgadē iespējams karš starp Krieviju un ASV.
Vairak par Ikaunieka debijas mačā Francijas čempionātā 'Metz' komanda turpina neuzvarēto spēļu sēriju
Graujošu panākumu Latvijas hokeja čempionāta spēlē sestdien izcīnīja "Kurbads" komanda, kas pretinieku laukumā ar 10:0 (3:0, 4:0, 3:0) pazemoja valsts čempionvienību "Rīga"/"Prizma".
Vairak par Karš starp Krieviju un ASV tuvākajā desmitgadē ir maz ticams, vērtē 'Foreign Policy'

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Jau šo svētdien, 1.februārī, Latvijas Televīzijā (LTV1) varēsim vērot pirmo autoru un izpildītāju konkursa «Supernova 2015» tiešraidi, kurā uz skatuves kāps desmit no 20 dalībniekiem, lai sāktu sacensību par uzvaru.
Vairak par Pirmie 10 «Supernova 2015» dalībnieki sāks cīņu par uzvaru
Deju grupa Dzirnas ir mainījusi atrašanās vietu - pārcēlusies uz jaunām telpām Lāčplēša ielā, Salu tilta galā. Saistībā ar jauno deju māju 12. februārī Arēnā Rīga notiks krāšņs deju grupas 30 gadu jubilejas koncerts «1 un KOPĀ – Dzirnām 30». Pirms koncerta TVNET aicināja uz sarunu Dzirnu vadītāju Agri Daņiļēviču.
Vairak par Pirms un pēc jeb ko spēj uzņēmība
Uz simtgades Vispārējiem latviešu dziesmu un deju svētkiem skatītāju vietas Mežaparka estrādē neizdosies palielināt, Dziesmu un deju svētku padomē norādīja kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).
Vairak par Uz simtgades Dziesmu un deju svētkiem skatītāju vietas Mežaparka estrādē neizdosies palielināt
Gaidot Stūra mājas atjaunotās ekspozīcijas atvēršanu februāra otrajā nedēļā - 13.februārī - nodibināta biedrība «Stūra māja», informēja projekta «Stūra māja. Lietas nr. 1914-2014» vadītāja Aija Abene.
Vairak par Nodibināta Stūra mājas biedrība

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Latvijas iedzīvotāji par galveno ieguvumu no eiro ieviešanas uzskata lielākas ērtības, proti, ka nav jāuztur vairāki konti, nav jāmaina valūta ceļojot, kā arī nav jāpārrēķina cenas, pavēstīja «DNB bankas» sabiedrisko attiecību vadītāja Teika Lapsa, atsaucoties uz jaunākā «DNB Latvijas barometra» pētījuma datiem.
Vairak par Iedzīvotāji par galveno ieguvumu no eiro uzskata lielākas ērtības
Valsts iestādes, sniedzot pakalpojumus iedzīvotājiem un apzinoties savu monopolstāvokli, dažkārt nepilda solīto, bet šāda apziņa ir jālauž, uzskata Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) direktors Rinalds Muciņš.
Vairak par VRAA: Jāpanāk, ka valsts iestādes pilda iedzīvotājiem solīto
Krievijas iekšzemes kopprodukts šogad saruks par 3% pie naftas cenām 50 dolāru par barelu, savukārt kapitāla bēgšanas apmēri tiek lēsti uz 115 miljardiem dolāru, sestdien paziņoja Krievijas ekonomikas attīstības ministrs Aleksejs Uļukajevs.
Vairak par Krievija ievērojami pasliktina ekonomikas prognozes
Aizvadītajā nedēļā kritumu pēc ASV 2014.gada iekšzemes kopprodukta (IKP) rādītāju publiskošanas piedzīvoja ASV dolārs, tirgos augot bažām, ka šie dati liks ASV Federālo Rezervju sistēmai iepauzēt ar gaidīto procentu likmju celšanu.
Vairak par BBS apskats: vilšanās par izaugsmi ASV gremdē dolāra kursu

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.