Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET


Warning: file_get_contents(http://www.tvnet.lv/rss/zinas_latest.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/elatvija/domains/elatvija.com/public_html/jaunumi/reader.php on line 39
No news at present, please check back later.


SlashDot

Daugavpils šosejas 134.kilometrā, Krustpils novadā, pie Spuņģēniem, ir noplūdusi ķīmiska viela, tāpēc šajā vietā ir bloķēta satiksme, pavēstīja AS "Latvijas Valsts ceļi".
Vairak par Ziņas
Septembra sākumā Daugavpils mēra amatu zaudējušais Andrejs Elksniņš (S) iet projām no Daugavpils neplāno un Saeimas vēlēšanās nepiedalīsies, - to viņš piektdien atkārtoti paziņoja īpaši sasauktā preses konferencē.
Vairak par Slāpekļskābes noplūdes dēļ uz Daugavpils šosejas pie Spuņģēniem bloķēta satiksme
Igaunijā piektdien Harju apriņķa tiesa piesprieda 10 gadus cietumā sīriešu bēglim, kurš bija apsūdzēts par laulātās draudzenes aizdedzināšanu.
Vairak par Elksniņš nepiedalīsies Saeimas vēlēšanās un nesola 'komforta zonu' Daugavpils domes koalīcijai
Ir sācies Latvijas valsts simtgades svinību programmā iekļautās Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu jauniešu iniciatīvas "Nacionālo dārgumu jaunatklāšana" trešais posms. Šajā iniciatīvas posmā, līdz ar jaunā mācību gada sākumu, skolēni tiek aicināti apmeklēt ne tikai 20 iniciatīvā iekļautos nacionālos dārgumus, pieteikt, apmeklēt lokālos dārgumus, bet arī jaunradīt lokālos dārgumus Jelgavas pilsētā, Jelgavas un Ozolnieku novados.
Vairak par Sīrijas bēglim Igaunijā par sievas aizdedzināšanu piespriež 10 gadu cietumsodu
Atbalsts ASV prezidentam Donaldam Trampam valsts iedzīvotāju vidū jau atkal sasniedzis 40%, vienlaikus pozitīvu vērtējumu izpelnījies viņa valdības darbs, reaģējot uz nesenajām postošajām viesuļvētrām, liecina telekanāla CNN un pētījumu centra SSRS aptaujas dati.
Vairak par Iniciatīva 'Nacionālo dārgumu jaunatklāšana' aicina radīt un atklāt lokālos dārgumus

Izklaide


Warning: file_get_contents(http://www.tvnet.lv/rss/izklaide_latest.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/elatvija/domains/elatvija.com/public_html/jaunumi/reader.php on line 39
No news at present, please check back later.


TV*NET Latest


Warning: file_get_contents(http://www.tvnet.lv/rss/fnet_latest.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/elatvija/domains/elatvija.com/public_html/jaunumi/reader.php on line 39
No news at present, please check back later.


Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.