Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Simona Vīzentāla centra Izraēlas nodaļa trešdien aicināja Vāciju tiesāt Otrā pasaules kara laiku nacistu nāves vienību locekļus, iesniedzot Berlīnei sarakstu ar 80 aizdomās turamajiem.
Vairak par Vīzentāla centrs aicina Vāciju tiesāt nacistu nāves vienību locekļus
Izraēla virzīs uz priekšu plānoto 2610 kolonistu mājokļu celtniecību anektētajā Austrumjeruzalemē, trešdien paziņojusi nevalstiskā organizācija «Peace Now», kas seko ebreju apmetņu paplašināšanas gaitai
Vairak par Organizācija: Izraēla apstiprinājusi 2610 kolonistu mājokļu celtniecību Austrumjeruzalemē
ASV izmeklē otru iespējamo saslimšanas gadījums ar Ebolas vīrusu, paziņojušas amatpersonas.
Vairak par ASV izmeklē otru iespējamo saslimšanas gadījums ar Ebolas vīrusu
Amerikas Savienotajās Valstīs kāds likuma pārkāpējs tika atrasts tikai tāpēc, ka bija pārāk sasmaržojies, raksta «New York Daily News».
Vairak par ASV policisti uziet likumpārkāpēju, jo viņš pārāk sasmaržojies

SlashDot

Tiekšanās uz augšu, uz gaismu ir dabiska ne vien augiem, bet arī cilvēkiem, tādēļ daudzas no pasaules iespaidīgākajām un skaistākajām celtnēm būvētas kalnu virsotnēs, gandrīz aizskarot debesis, kā slavinājums dieviem un šīs zemes valdniekiem.
Vairak par DELFI
Viesojoties Maskavā, Rīgas mērs Nils Ušakovs sniedzis intervijas vietējiem medijiem, tajā skaitā telekanāla Doždj tiešraidē izteicies par Vladimiru Putinu kā Latvijas interesēm vislabāko no šobrīd iespējamajiem Krievijas līderiem.
ir.lv, 5.septembrī
Vairak par Foto: Grandiozas celtnes gandrīz mākoņos
12.Saeimas vēlēšanas ir Latvijai izšķirošas un mēs katrs esam atbildīgs par to, vai mūsu valsts nākotne nonāks Krievijas ķetnās vai saglabās savu sūri gūto neatkarību. Vien pāris tūkstošus kilometrus aiz Latvijas robežas, ukraiņu tauta ir ierauta karā ar lielvaras valsti Krieviju un pārsteidz, ka šodien Latvijā vēl kāds atļaujas koķetēt, ka "laikam būs vien jābalso par Ušakovu!".
Vairak par Ivars Ījabs, 'Rīgas Laiks': Lācis sapnī un īstenībā
Vairāk kā pusgadu esam dzīvojuši jaunajā ģeopolitiskajā situācijā. Īsajā laikā Krievija ir pārtapusi no NATO un Rietumvalstu partnera par pretinieku. Krievija ir nelegāli anektējusi Krimu un turpina okupēt teritorijas un karot Ukrainā, Doņetskas un Luganskas reģionos. Diemžēl Putina Krievijas ambīcijas šķiet daudz plašākas un skar pārējo Eiropu, arī Latviju.
Vairak par Agris Daņiļevičs: Aicinājums Latvijas sabiedrībai
Svaigāko pasaules notikumu dēļ nebūs pārspīlēts, ja teiksim, ka šo sestdien 12.Saeimas vēlēšanās izšķirsies Latvijas neatkarības liktenis. Nedrīkstam pieļaut, ka atdāvinām savu pašnoteikšanos šķietami demokrātiskā ceļā. Nedrīkstam noticēt vilkiem aitu ādās! Sestdien jāatrod laiks, lai aizietu un atdotu savu balsi nozīmīgākajās vēlēšanās, kas var pavērst Latvijas ģeopolitisko virzienu, kopš 1995.gada.
Vairak par Krišjānis Kariņš: Putina enerģijas pātaga

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Šovakar, 2. oktobrī, LTV1 ēterā pirmizrādi piedzīvos TV viedspēle ar domāšanu darāmajā kārtā - «Ciemos». Raidījuma veidotāji sola, ka tas būs izglītojošs izklaides raidījums ar sportiska azarta dzinējspēju un degsmi iedvesmot latviešu varēšanu, atklājot ko jaunu par savu un kaimiņu ciemu. Vai tas tā būs - redzēsim vakarā, bet tagad laiks sarunai ar raidījuma idejas autoru un režisoru Uģi Olti.
Vairak par Olte: ciema ļaudis ir īsti derīgie izrakteņi!
Apgāds «Mansards» izdevis Jāņa Medeņa ieslodzījuma un izsūtījuma laika dzeju un vēstules «Dieva dārzs. Putnu ceļš. 1947-1955», informē apgāda «Mansards» pārstāvji. Dzejnieka Medeņa slavas laiks bija 20. gadsimta 30. gadi, kad viņa dzeja līdzās Aleksandra Čaka un Ērika Ādamsona veikumam veidoja nopietnu tās paaudzes pieteikumu, kurai jaunība aizsākās vienlaikus ar Latvijas valstiskumu.
Vairak par Izdota J.Medeņa ieslodzījuma un izsūtījuma laika dzeja un vēstules
Tā kā Latvijas Leļļu teātra 70. jubileja iekrīt 12. Saeimas vēlēšanu dienā, Leļļu teātris svētkus svinēs, rīkojot «Leļļu vēlēšanas».
Vairak par Leļļu teātris 70. dzimšanas dienu svinēs, rīkojot «Leļļu vēlēšanas»
Kalifornijas štatā otrdien pieņemts likums, kas aizliedz paparaci izmantot bezpilota lidaparātus, lai uzņemtu slavenību fotogrāfijas. Gubernators Džerijs Brauns apstiprināja vairākus likumprojektus. Viens no tiem ierobežo tā saucamo atriebības porno jeb bijušo partneru kailfoto izplatīšanu tīmeklī.
Vairak par Kalifornijas štatā paparaci aizliedz izmantot bezpilota lidaparātus

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Pasaulē lielākais audita un biznesa konsultāciju uzņēmumu tīkls PwC izsludina jauno mācību gadu PwC`s Academy un jebkuram interesantam piedāvā apgūt visu par un ap nodokļiem un to piemērošanu Latvijā.
Vairak par PwC`s Academy piedāvā unikālu mācību programmu - apgūt visu par Latvijas nodokļiem
Sekojot līdzi naftas produktu cenu samazinājumam pasaules biržās, gan benzīna, gan dīzeļdegvielas cena mazumtirdzniecībā Latvijā pēdējās nedēļas laikā ir samazinājusies par vienu līdz diviem eirocentiem, informēja SIA «Statoil Fuel&Retail Latvia» mazumtirdzniecības direktors Viesturs Astičs.
Vairak par Nedēļas laikā degvielas cenas samazinājušās par 1 - 2 eirocentiem
Latvijā tuvākajā laikā nevar palielināt nodokļus, un iespējams domāt tikai par mazām izmaiņām nodokļu jomā, šodien Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē sacīja finanšu ministrs Andris Vilks (V).
Vairak par Vilks: Latvijā tuvākajā laikā nevar palielināt nodokļus
Vācijas izcelsmes ražošanas uzņēmums SIA «Wasserkabel Montage Baltic», kas ir viens no potenciālajiem topošā Ventspils Tehnoloģiju centra nomniekiem, Ventspilī plāno ražot caurules inovatīvām apkures un kondicionēšanas sistēmām, informēja «Wasserkabel Montage Baltic» valdes loceklis Hanss Eberhards Šmits.
Vairak par Ventspilī plāno ražot cauruļu plates inovatīvām apkures un kondicionēšanas sistēmām

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.