Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Eiropas Savienība (ES) pirmdien aicinājusi Krieviju gādāt par pamiera ievērošanu Austrumukrainā, kur, neskatoties uz oficiālo pamieru, teju ik dienu notiek kaujas un turpinās asinsizliešana.
Vairak par ES aicina Krieviju nodrošināt pamiera ievērošanu Austrumukrainā
Britu eiroskeptiķis Naidžels Farāžs pirmdien paziņojis, ka viņam izdevies izglābt Eiropas Parlamenta (EP) frakciju, kurai draudēja sagrūšana pēc Latvijas pārstāves Ivetas Grigules aiziešanas.
Vairak par Farāžam izdevies izglābt EP eiroskeptiķu frakciju
Eiropas Savienība (ES) atvēlēs 25 miljonus eiro zinātniskajiem pētījumiem vakcīnas izstrādei pret Ebolas vīrusu, pirmdien paziņojis ES veselības komisārs Tonio Borgs.
Vairak par ES atvēlēs 25 miljonus eiro vakcīnas izstrādei pret Ebolas vīrusu
Atbildības jomu sadales proporcija nav tas, kas traucē partijām vienoties, un vienāds amatu skaits visiem partneriem nebūs tas, kas atrisinās jautājumu, kurš no koalīcijas partneriem uzņemsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) vadību, uzskata «Vienotības» līdere Solvita Āboltiņa.
Vairak par Āboltiņa: Atbildības jomu proporcijas maiņa neatrisinās strīdīgo jautājumu par VARAM

SlashDot

Atkarībā no tā, kādiem cil¬vēkiem jūs sekojat, izšķirstīt instagramu un ne reizi neieraudzīt "booty booty booty rocking everywhere" mūsdienās ir retums. Apsēstība ar dibeniem, īpaši ar lieliem, 2014. gadā ir realitāte, bet vai nepastāv zināms dubultstandarts sabiedrības attieksmē pret tumšādainām sievietēm un viņu dibeniem, no vienas puses, un citu rasu pārstāvēm, no otras?
http://ej.uz/NickiMinaj
Vairak par DELFI
Nekustamo īpašumu cenu augšupejas dēļ virknei Londonā esošo ārvalstu vēstniecību izmaksas pārsniedz 100 miljonus sterliņu mārciņu (125 miljonus eiro), vēsta "Times".
Vairak par Kirils Kobrins, 'Rīgas Laiks': Pēcpuses loģika
Ja nākotnē būs krīze, kurā būs iesaistīta Krievija un kāda no Baltijas valstīm, ko aizstāvēs NATO, Baltijas jūras kontrolei Krievijai būs izšķirīga nozīme, intervijā Igaunijas portālam "Delfi" skaidro Zviedrijas Aizsardzības koledžas pētnieks Tomass Reiss.
Vairak par ASV jaunā vēstniecības ēka Londonā izmaksās nepilnu miljardu dolāru
Ukrainas Drošības dienesta (UDD) darbinieki Odesas apgabalā aizturēja ekstrēmistu grupu, kuras dalībnieki ar Krievijas specdienestu palīdzību plānoja pirms ārkārtas vēlēšanām Augstākajā Radā veikt virkni teroraktu un organizēt protesta akcijas ar mērķi destabilizēt situāciju reģionā, vēsta aģentūra UNIAN.
Vairak par Krievijas iespējamās aktivitātes pie Zviedrijas krastiem varētu nozīmēt gatavošanos karadarbībai, uzskata eksperts
Partija "Saskaņa" noteikti apstrīdēs 12.Saeimas rezultātus, kad tie tiks oficiāli apstiprināti, apliecina partijas līderis Nils Ušakovs.
Vairak par UDD: Krievijas specdienesti plānoja teroraktus Odesā, apmācot kaujiniekus nometnē Krimā

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Katrs gadalaiks atnāk ar kaut ko sev raksturīgu. Mēs, latvieši, varam būt pateicīgi, ka mūsu zemē ir četri gadalaiki un katrā no tiem varam izbaudīt kaut ko atšķirīgu. Kur gan labāk sasildīties pēc dzestras rudens pastaigas, ja ne malkojot kafiju vai tēju? Lieliski izbaudīt karstos dzērienus un uzzināt par kafijas ražošanas paražām Latvijā varēs jau šo sestdien Kandavā, kur jau piekto gadu tiks svinēti kafijas un tējas svētki, kuros galdā tiks celta kafija, kas gatavota pēc senču receptēm.
Vairak par Šonedēļ Kandavā notiek Kafijas un tējas svētki
Noskaidroti Latvijas Televīzijas (LTV) un Latvijas Radio (LR) gada balvas «Kilograms kultūras» trešā ceturkšņa balsojuma rezultāti - kultūras notikumi, kuri pretendēs uz gada balvu kategorijās «Kino», «Vizuālā māksla», «Literatūra un grāmatniecība», «Teātris», «Mūzika», «Notikums» un «Pārsteigums». Īpašs prieks, ka Mūzikas nominācijā skatītāji visaugstāk novērtējuši koncertu «Dzimuši Rīgā», kuru skatītājiem daudzās Eiropas valstīs demonstrēja LTV un pārraidīja Latvijas Radio.
Vairak par Zināmi gada balvas «Kilograms kultūras» trešā ceturkšņa uzvarētāji
«Spēlmaņu nakts» 2013./2014.gada sezonas nominantu un Latvijas Teātra Zelta fonda dalībnieku godināšanas pasākumā balva par mūža ieguldījumu piešķirta scenogrāfam Andrim Freibergam un kostīmu māksliniecei Večellai Varslavānei.
Vairak par «Spēlmaņu nakts» balvu godināšanas pasākums
Asa sižeta filmu zvaigzne Žans Klods van Damme šonedēļ Lietuvā pasniegs mācību stundu 20 bērniem, kuri apgūst karatē, pirmdien vēsta Lietuvas mediji. Holivudas aktieris ieradīsies Lietuvā, lai palīdzētu līdzekļu vākšanā labdarības organizācijai «Operation Smile».
Vairak par Žans Klods van Damme Lietuvā pasniegs karatē stundu bērniem

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Krievija pirmdien aizliegusi no Eiropas Savienības (ES) importēt cūku, vistu un liellopu taukus un subproduktus, paziņoja Krievijas lauksaimniecības uzraudzības dienesta preses pārstāvis.
Vairak par Krievija aizliedz dzīvnieku tauku un subproduktu importu no ES
Naftas cenas pasaules tirgū pirmdien piedzīvojušas kritumu saistībā ar vājo enerģijas pieprasījumu pārmērīgām piegādēm bagātajā tirgū.
Vairak par Naftas cenām kritums
Krievu salas projekts ir vides piesārņojuma mazināšana Rīgas centra iedzīvotājiem uz Bolderājas un blakusesošo rajonu iedzīvotāju veselības rēķina, kurus tiešā veidā ietekmēs ogļu kravu pārvadājumi, uzsver Vides aizsardzības kluba vadītāja Elita Kalniņa un vides aizsardzības biedrību «Bolderājas grupa» un «Koalīcija dabas un kultūras aizsardzībai» pārstāve Sandra Jakušonoka.
Vairak par Krievu salas projekts mazina piesārņojumu centrā uz citu rīdzinieku veselības rēķina
Rīgas restorāniem un citām ēdināšanas vietām aizvadītā vasaras sezona ir bijusi viena no veiksmīgākajām kopš neatkarības atjaunošanas, kas saistāms ar ārvalstu tūristu straujo pieplūdumu, secina nozares pārstāvji.
Vairak par Eksperti: Rīgas restorāni aizvadījuši vienu no labākajām vasaras sezonām

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.