Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Kanāda ir nolēmusi nosūtīt sešus iznīcinātājus «CF-18» uz Austrumeiropu, piedaloties NATO lēmumā par reakciju uz krīzes padziļināšanos Ukrainā, ceturtdien paziņoja Kanādas premjerministrs Stīvens Hārpers.
Vairak par Kanāda paziņo par iznīcinātāju nosūtīšanu uz Austrumeiropu
Pāvests Francisks, veicot Zaļās ceturtdienas rituālu, vienā no Romas aprūpes centriem mazgājis kājas 12 invalīdiem un sirmgalvjiem, šādi pieminot Jēzus Kristus pazemību.
Vairak par Pāvests Zaļās ceturtdienas rituālā mazgājis kājas sirmgalvjiem
Šī gada 25. aprīlī Rīgā notiks seminārs par reportāžu un interviju veikšanas un rakstīšanas tehnikām, kā arī atbildīgas žurnālistikas praktizēšanu, kas balstīta uz faktiem un profesionālismu. Seminārs notiks 25. aprīlī plkst. 9:30 restorāna «Čarlstons» konferenču zālē 3. stāvā tiek rīkots seminārs žurnālistikā.
Vairak par Aicinām uz semināru jaunajiem žurnālistiem
Zolitūdes krimināllietā otrs paredzētais izmeklēšanas eksperiments būs īslaicīgs, šovakar pēc sanāksmes, kurā tika runāts par Zolitūdes lietas izmeklēšanu, sacīja Valsts policijas Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.
Vairak par Otrs eksperiments Zolitūdes lietas izmeklēšanā būs īslaicīgs

SlashDot

Kompānija "Dodge" pašlaik notiekošajā Ņujorkas autoizstādē prezentējusi atjaunināto "Charger" sedanu, kas ieguvis ne tikai modernizētu eksterjera dizainu "Dart" modeļa stilā, bet arī jaunu interjeru un astoņapakāpju automātisko pārnesumkārbu ikvienā modifikācijā.
Vairak par DELFI
"Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijas spēlē ceturtdien savu pirmo uzvaru izcīnīja "Valmiera", kas dienu pirms mača nomainīja galveno treneri.
Vairak par Atjauninātais 'Dodge Charger' kļuvis vizuāli 'niknāks'
Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) finālsērijas pirmajā mačā ceturtdien pašreizējās valsts čempiones "Cēsis" ar 60:58 (17:18, 14:12, 11:16, 18:12) savā laukumā uzvarēja "TTT Rīga" komandu, panākumu nodrošinot cīņas pēdējā sekundē.
Vairak par 'Valmiera' pēc trenera nomaiņas gūst pirmo uzvaru sērijā pret 'Jūrmala'/'Fēnikss'
Pildot Saeimas uzdevumu nodrošināt valsts ģerboņa izmantošanu valsts pārvaldē, Valsts kanceleja sadarbībā ar ekspertiem no Latvijas Mākslas akadēmijas un Valsts heraldikas komisijas izsludinājusi konkursu vienota grafiskā standarta izstrādei, informēja Valsts kancelejā.
Vairak par 'Cēsis' pēdējā sekundē izcīna uzvaru pirmajā LSBL finālspēlē
Zolitūdes traģēdijā cietušie un bojāgājušo tuvinieki nolēmuši dibināt biedrību "Zolitūde 21.11.", kura pārstāvēs cietušo tiesības, šovakar pēc sanāksmes, kurā tika runāts par Zolitūdes lietas izmeklēšanu, sacīja biedrības pārstāve Regīna Ločmele.
Vairak par Izsludina konkursu vienota valsts ģerboņa izstrādei valsts pārvaldē

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Izvērtējot šī gada pirmā ceturkšņa izstādes un mākslinieku darbus, nākamajai Purvīša balvai, kura tiks pasniegta 2015.gada februārī, neatkarīgo ekspertu darba grupa nominējusi tikai vienu mākslinieku - Andri Breži. Kā informē Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Reklāmas un informācijas darba kuratore Nataļja Sujunšalijeva, Breže balvai nominēts par darbu «Ieskats putnkopībā (Miera balodis)» Eiropas kultūras galvaspilsētas izstādē «1914» Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē «Arsenāls».
Vairak par Purvīša balvai 2014. gada pirmajā ceturksnī nominēts Andris Breže
Pirmajās divās Pasaules koru olimpiādes pasākumu ieejas karšu tirdzniecības dienās vislielāko pircēju interesi izraisījis Pasaules koru olimpiādes Lielkoncerts Mežaparkā 13. jūlijā, informē Pasaules koru olimpiādes 2014 sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Salna.
Vairak par Liela interese par Pasaules koru olimpiādes Lielkoncertu Mežaparkā
Klāt Lieldienas, klāt saulains laiks! Svētku laikā Rīgā un visā Latvijā iespējams apmeklēt folkloras kopu un citu mākslinieku koncertus, senlatviešu Lieldienu tematikai veltītas izstādes, kultūras pasākumus un tradicionālos gadatirgus. Aplūko mūsu ceļvedi! Galvenā lieta, kas jāatceras, dodoties uz ikvienu no šiem pasākumiem - jāņem līdzi sava izkrāsotā ola, kas senajiem latviešiem simbolizēja sauli. Novēlam jums priecīgus svētkus un ģimeniskas brīvdienas!
Vairak par Lieldienu ceļvedis: tirdziņi, Lieldienu zaķi un senās tradīcijas
16. aprīlī kinoteātrī «Kino Citadele» seniori un kino mīļi tikās ar leģendāro skatuves un kino aktrisi Lilitu Ozoliņu. Sarunā ar Andreju Volmāru Lilita Ozoliņa atzina, ka aktrises profesija ir vienīgais, ko viņa prot no sirds, tādēļ savu profesiju tur lielā godā.
Vairak par Foto: tikšanās ar aktrisi Lilitu Ozoliņu

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
AS «Valmieras stikla šķiedra», izvērtējot turpmāku uzņēmuma attīstību, ir sākusi darbības uzņēmuma «Valmiera Glass USA Corp.» dibināšanai ASV, liecina uzņēmuma paziņojums «NASDAQ OMX Riga».
Vairak par «Valmieras stikla šķiedra» sākusi veidot uzņēmumu ASV
Valsts ieņēmuma dienesta (VID) administratīvo ēku komplekss Rīgā, Talejas ielā 1, šodien pieņemts ekspluatācijā.
Vairak par Jaunais VID ēku komplekss pieņemts ekspluatācijā
Ražotāju cenas Portugālē šā gada martā, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn, samazinājušās par 1,4%, ceturtdien paziņoja valsts statistikas birojs.
Vairak par Ražotāju cenām Portugālē kritums astoto mēnesi pēc kārtas
Rīgas domes Satiksmes departamenta izsludinātajā Iepirkuma konkursā par Salu tilta rekonstrukciju saņemti pieci pieteikumi. Iepirkumā pieteikumus iesniegusi AS «Kauno tiltai», SIA «Tilts», personu apvienība «Salu tilts», SIA «Binders» un pilnsabiedrība «LNK Industries Group», pastāstīja departamenta pārstāve Ilze Dišlere. Piedāvātās līgumcenas pagaidām netiek izpaustas.
Vairak par Iepirkumā par Salu tilta rekonstrukciju saņemti pieci pieteikumi

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.