Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Kanāda noteikusi sankcijas 20 Krievijas un Ukrainas pilsoņiem, kā arī ierobežojusi tehnoloģiju eksportu uz Krieviju, kuras var izmantot naftas un slānekļa izpētē Arktikā.
Vairak par Kanāda ierobežo tehnoloģiju eksportu, kuras Krievija izmanto naftas ieguves vietu izpētē Arktikā
Pašlaik Latvijā valda stagnācija, ko jau var salīdzināt ar stagnāciju PSRS laikos, uzskata partijas «Saskaņa» priekšsēdētājs Nils Ušakovs.
Vairak par Ušakovs situāciju valstī salīdzina ar stagnāciju PSRS laikos, valdības vadītāju - ar Brežņevu brunčos
Ukrainā notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas lietas izmeklēšana ir sarežģīta un prasa laiku - tā ilgs visu nākamo gadu, paziņojis Nīderlandes prokurors Frads Vesterbeke.
Vairak par Ukrainā notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas lietas izmeklēšana ilgs visu nākamo gadu
Izraēlas aviācija pirmo reizi kopš augusta beigās noslēgtā pamiera veikusi uzlidojumu Gazas joslā, sestdienas rītā paziņoja armija un amatpersonas.
Vairak par Izraēla pirmo reizi kopš vasaras karadarbības veikusi uzlidojumu Gazas joslā

SlashDot

Ukrainā notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas lietas izmeklēšana ir sarežģīta un prasa laiku un ilgs visu nākamo gadu, paziņojis Nīderlandes prokurors Frads Vesterbeke.
Vairak par DELFI
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pirmdien varētu ievēlēt jaunu Latvijas Radio valdi, informēja padome.
Vairak par Ukrainā notriektās Malaizijas lidmašīnas lietas izmeklēšana ilgs visu nākamo gadu, paziņo prokurors
Cilvēka prāts ir neizdibināms. Nereti ar sirdi saprotam, ka rīkojamies nepareizi, tomēr ierastie uzvedības modeļi arvien tiek atkārtoti, tā mums pašiem sevi aplaupot - neļaujot dzīvot laimīgi. Šai sakarā iepazīsties ar marcandangel.com apkopotajiem paradumiem, kas tomēr ir beidzot jāatmet!
Vairak par NEPLP pirmdien varētu balsot par jauno Latvijas Radio valdi
Izskatās, ka šobrīd valstī ir stagnācija kā padomju laikos un valdību vada bijušais PSKP ģenerālsekretārs Leonīds Brežņevs brunčos, šādu viedokli sestdien pēc partijas kongresa žurnālistiem pauda "Saskaņas" līderis Nils Ušakovs.
Vairak par Nelāgi ieradumi, no kuriem beidzot jāatbrīvojas, ja vēlies dzīvot laimīgi
Čehijas Ebreju kopienu federāciju izteikusi protestu pret valsts prezidenta Miloša Zēmana lēmumu uzaicināt Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu uz nākamajā mēnesī Prāgā paredzētajiem holokausta piemiņas pasākumiem.
Vairak par Ušakovs: valstī ir stagnācija kā padomju laikos; valdību vada Brežņevs brunčos

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Saistībā ar neierasti siltajiem laikapstākļiem atcelta šodien plānotā ziemas sporta veidu sezonas atklāšana Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā, Uzvaras bulvārī 11, informēja parka pārstāvji.
Vairak par Siltuma dēļ atcelti sezonas atklāšanas svētki Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā
Izdota muzikāla «Brīnumskapja skolas» ludziņu grāmata un CD, informēja «Brīnumskapja» pārstāvis Verners Martinovs.
Vairak par Izdota muzikāla «Brīnumskapja skolas» ludziņu grāmata un CD
Amerikāņu aktrise Natālija Portmane atklājusi, ka pēc piedalīšanās 1999. gada filmā «Star Wars: Episode I - The Phantom Menace» («Zvaigžņu kari: 1.daļa - Ļaunumu vēstošā vīzija») viņai vairs neesot piedāvātas jaunas lomas. Portmanes tēlojums zinātniskās fantastikas sērijā tika uzņemts kritiski un negatīvi ietekmēja viņas tālāko karjeru. Aktrise spēlēja karalieni Padmi Amidalu režisora Džordža Lūkasa triloģijā, kuras pēdējās divas filmas iznāca 2002. un 2005 .gadā.
Vairak par Portmane: Pēc «Zvaigžņu kariem» neviens režisors nevēlējās ar mani strādāt
Bērnu multfilmās galvenie varoņi mirst divas ar pusi reizes biežāk nekā pieaugušo filmās, atklājies otrdien publicētā pētījumā. Turklāt multfilmu varoņi tiek nogalināti trīs reizes biežāk nekā pieaugušajiem paredzētajās filmās, turklāt tas bieži vien notiek vardarbīgā veidā.
Vairak par Pētījums: Bērnu multfilmās varoņi mirst biežāk nekā pieaugušo filmās

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Satiksmes ministrija rosina valdību no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt 4,9 miljonus eiro, lai pārvadātājam AS «Pasažieru vilciens» (PV) kompensētu zaudējumus par sabiedriskā dzelzceļa transporta pakalpojumu sniegšanu starppilsētu maršrutos 2014.gadā.
Vairak par «Pasažieru vilciena» zaudējumu kompensēšanai par 2014.gadu prasa 4,9 miljonus eiro
Laika posmā no 22.decembra līdz 10.janvārim Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas centros tiks mainīts darba laiks, informē VID.
Vairak par VID klientu apkalpošanas centros svētku nedēļās tiks mainīts darba laiks
Ierasts, ka cilvēki mācās no savām kļūdām, nevis no citu pieredzes. Ja tās ir tikai piedegušas pankūkas vai neveiksmīgi izvēlēts frizūras stils, rezervē vienmēr ir otrā, trešā un ceturtā iespēja, un, tā pamazām mācoties no savām kļūdām, var tikt pie atzīstama rezultāta.
Vairak par Privātmāju grābekļi, uz kuriem regulāri kāpjam...
Viesnīcu noslogojums gada nogalē ir zemāks nekā pērn, atzina aptaujātie viesnīcu pārstāvji.
Vairak par Rīgā viesnīcu noslogojums gada nogalē zemāks nekā pērn

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.