Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Uzbrukumā antifašistu centram Pirejā, Atēnu pievārtē, svētdien ievainoti pieci cilvēki, paziņojusi policija.
Vairak par Uzbrukumā antifašistu centram Grieķijā ievainoti pieci cilvēki
Lielbritānijas pilsētā Lesterā svētdien kādā ēkā nograndis sprādziens, pēc kura četri cilvēki nogādāti slimnīcā, pavēstījusi policija un ugunsdzēsēji.
Vairak par Lesterā pēc sprādziena četri cilvēki nogādāti slimnīcā
4. martā Itālijā notiks parlamenta vēlēšanas. Pēc galēji labējo partiju aktivizēšanās nesenajās Francijas un Vācijas vēlēšanās, arī Itālijā, kur populistu partijām parasti veicas labi, kandidātu vidū ir Pieczvaigžņu kustība (M5S) un pret imigrāciju noskaņotā Ziemeļu līga. Ņemot vērā pēdējo gadu imigrācijas vilni, ekonomisko stagnāciju un neapmierinātības vēsmas sabiedrībā, iespējams, ka tās varētu gūt vērā ņemamu vēlētāju atbalstu.
Vairak par Berluskoni atgriešanās, imigrācija un bezdarbs: Itālija gatavojas vēlēšanām
Zolitūdes traģēdijas atskaņās Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā tapis tuneļu labirints, kurā imitēts nogruvums. Tas ļauj glābējiem praktiskā ceļā iziet cauri situācijām, kas reāli dzīvē var notikt, svētdien vēstīja raidījums «LNT Ziņas».
Vairak par Glābēji mācību nolūkos izveidojuši ēkas sagruvuma labirintu

SlashDot

Džihādistu grupējums "Daesh" ("Islāma valsts") sestdien nogalināja divus policistus, kuri apsargāja naftas atradni Irākas ziemeļos, pavēstīja ziņu avots drošības spēkos.
Vairak par Ziņas
Šodien vien retais neko nav dzirdējis par OIK – obligāto maksājumu par atjaunojamiem energoresursiem un tā dēvēto koģenerāciju (piemēram, Rīgas TEC-1 un TEC-2). Bet, ja arī kāds nav dzirdējis, tad kopš nesena laika rēķinā par patērēto elektroenerģiju ir precīzi norādīts, cik jāmaksā par šo prieku. Kas tas ir, kad un no kurienes uzradies?
Vairak par 'Daesh' nogalina divus policistus uzbrukumā Irākas naftas atradnei
Svētdien, 25. februārī, Anglijas pilsētā Lesterā kādā ēkā nograndis sprādziens, kā rezultātā četri cilvēki ar gūtajām traumām nogādāti slimnīcā, ziņo britu raidsabiedrība BBC.
Vairak par Sergejs Gubins, 'Certus': OIK anatomija
Jeruzalemes kristiešu līderi svētdien spēruši bezprecedenta soli un vecpilsētā slēguši Svētā kapa baznīcu, šādi protestējot pret Izraēlas nodokļu politiku un ierosināto īpašumu likumu.
Vairak par Lesterā nogrand sprādziens; četri cilvēki nogādāti slimnīcā
Vācijas kanclere Angela Merkele ir nolēmusi iecelt veselības ministra amatā savas partijas biedru, kurš asi kritizējis viņas politiku, lai apslāpētu augošu neapmierinātību partijas labējā spārnā, ziņoja Vācijas mediji.
Vairak par Protestējot pret Izraēlas nodokļiem, kristieši Jeruzalemē slēdz Svētā kapa baznīcu

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Rēzeknē Latgales vēstniecības «Gors» svētdien svinīgajā latgaliešu kultūras gada balvas «Boņuks» pasniegšanas ceremonijā desmito reizi godināti pērnā gada notikumi, aktivitātes un darītāji latgaliskajā kultūrā, informēja SIA «Austrumlatvijas koncertzāle» pārstāve Edīte Husare.
Vairak par Pasniegtas Latgaliešu kultūras gada balvas «Boņuks 2017»
TVNET sadarbībā ar LMT viedtelevīziju piedāvā 25. februārī no plkst. 16.00 vērot desmitās Latgaliešu kultūras gada balvas «Boņuks» pasniegšanas ceremonijas tiešraidi no Latgales vēstniecības «Gors».
Vairak par Tiešraide plkst.16: Latgaliešu kultūras gada balva «Boņuks»
Berlīnes kinofestivāla noslēguma ceremonijā sestdien festivāla galveno balvu «Zelta lāci» ieguva rumāņu režisores Adinas Pintilijes (Adina Pintilie) dokumentālā drāma «Touch Me Not».
Vairak par Berlīnes kinofestivāla «Zelta lāci» saņem rumāņu drāma «Touch Me Not»
Mākslinieces Rūtas Briedes debijas darbu bērnu literatūrā «Kaiju karalienes noslēpums», ko pirms nepilna gada klajā laida izdevniecība «Liels un mazs» un kas jau ieguvis Starptautisko Baltijas jūras reģiona Jāņa Baltvilka balvu «Jaunaudze» par spožāko debiju, no 4. marta būs iespēja redzēt Latvijas Leļļu teātrī. Režisora Edgara Kaufelda un mākslinieces Rūtas Briedes sadarbībā tas pārtop dzīvespriecīgā izrādē bērniem no 4 gadu vecuma.
Vairak par R.B. «Kaiju karalienes noslēpums» pārtop Leļļu teātra izrādē

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Nesen Latvijas Radio izveidots jauns amats – reklāmas un pārdošanas daļas vadītājs. Tajā konkursa kārtībā ticis Sandris Šrāders. «de facto» ir zināms, ka valdes locekle Mārīte Tukiša radio darbiniekiem publiski teikusi – Šrāders esot viņas dzīvesdrauga brālis.
Vairak par Latvijas Radio valde pieņem darbā sev pietuvinātos
Uzņēmējs Māris Martinsons, kuru pašlaik KNAB kopā ar Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču tur aizdomās kukuļošanas krimināllietā, kopā ar Rīga vicemēru Andri Ameriku ir lidojis uz Antāliju, vēsta LTV raidījums «de facto».
Vairak par LTV: Martinsons un Ameriks kopā lidojuši uz Antāliju
«ABLV Bank» drāma nedēļas garumā noslēdzās ar Eiropas Centrālās bankas piektdien konstatēto, ka «ABLV Bank» sabrūk vai ir gaidāms tās sabrukums. ABLV ieskatā, lēmums pēc būtības nozīmē, ka tuvākajā laikā var tikt uzsākts bankas likvidācijas process. Viņi faktā, ka bankai netika ļauts atjaunot darbību, saskata arī politiski motivētus apsvērumus, svētdienas vakarā vēstīja LTV raidījums «de facto».
Vairak par Vai uzraugs pret ABLV līdz šim izturējies ar «baltiem cimdiem»?
Pagājušā gada februārī banku uzraugs «Norvik bankai» noteica stingrākas prasības. Par to, kāds būs uzrauga lēmums, bankas īpašnieks Grigorijs Guseļņikovs bijis informēts iepriekš - dienu pirms tam ķīniešu restorānā viņam to pateicis Latvijas bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, kurš publiski atkārto, ka banku regulēšanā viņš nejaucas, svētdienas vakarā vēstīja raidījums «De Facto».
Vairak par Jaunās FKTK prasības Guseļņikovs uzzinājis no Rimšēviča ķīniešu restorānā

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.