Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Kad pirms nepilna gada Zolitūdē sabruka lielveikals, daudz cilvēku apņēmās būt uzmanīgāki un sekot ārkārtas paziņojumiem atstāt veikalu. Taču gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, gan TVNET lasītāju novērojumi liecina, ka daļa veikalu apmeklētāju nesteidzas pamest veikalu, kaut arī tiek izsludināta ārkārtas situācija. Tā pirms dažām dienām notika kādā no Rīgas tirdzniecības centriem.
Vairak par Lielveikalā paziņo par ārkārtas stāvokli, bet pircēji...
Spānijas konsultatīvā Valsts padome ceturtdien atzina, ka Katalonijas reģionālās valdības iecerētais simboliskais balsojums par provinces neatkarību ir nelikumīgs un ka centrālajai valdībai tas jābloķē.
Vairak par Spānijas valsts padome par nelikumīgu atzīst arī simbolisko balsojumu par Katalonijas neatkarību
Promaskaviskie kaujinieki ceturtdien draudēja ieņemt stratēģiski svarīgo Mariupoli - lielāko Ukrainas Azovas piekrastes pilsētu, pie kuras augusta beigās tika apturēts Krievijas armijas regulāro vienību uzbrukums.
Vairak par Doņeckas teroristi draud uzbrukt Mariupolei
Vācu mediji atmaskojuši savu krievu kolēģu radīto viltus ekspertu, kas Vācijas akadēmisko aprindu vārdā izplata Kremļa propagandu. Lasot krievu medijus, rodas iespaids, ka «profesors profesors» Lorencs Hāgs no Kemnicas ir domas titāns, un viņa augstā kvalifikācija, vismaz Maskavas oficiozam - aģentūrai TASS, liek akadēmisko titulu rakstīt dubultā. Taču dīvaini, prof. prof. Hāga viedoklis par Krievijas un Vācijas attiecībām gandrīz vienmēr pilnībā sakrīt ar Kremļa viedokli.
Vairak par Vācijas mediji atmasko Krievijas propagandas radīto «vācu ekspertu»

SlashDot

Veļu laikā un Visu svēto dienas priekšvakarā tūristus vilina viss noslēpumainais un nedaudz nervus kutinošais, tāpēc Turismagids.lv piedāvā ielūkoties iecienītākajās spoku pilsētās - proti pamestās vietās, kas kādreiz bijušas populāras un dzīvības pilnas, bet nu aizsnaudušās mūžīgā miegā. Šīs pamestās pilsētas, fabrikas un raktuves liek skudriņām skriet pa muguru, apgalvo The Telegraph.
Vairak par DELFI
Eiropas Savienība (ES), Krievija un Ukraina ceturtdienas naktī Briselē noslēgušas vienošanos par gāzes piegādēm.
Vairak par 10 tūristu iecienītas spoku pilsētas
Kompānija "Porsche" izstrādājusi visgreznāko "Panamera" modeļa versiju "Exclusive Series". Automobilis tiks izgatavots 100 vienību ierobežotā sērijā, bet plašākai publikai pirmo reizi tiks parādīts novembrī notiekošajā Losandželosas autoizstādē.
Vairak par ES, Krievija un Ukraina noslēgušas vienošanos par gāzes piegādēm
Piektdien virs Latvijas pastiprināsies anticiklona ietekme, tāpēc ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, liecina Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
Vairak par Visgreznākā 'Porsche Panamera' maksās 250 tūkstošus eiro
Teju divu mēnešu garumā atskatījāmies uz vērienīgāko latviešu motoekspedīciju ‘Ceļā uz brīvību’, kas Jānim Kļaviņam un Andim Pikānam ilga piecus mēnešus, veicot 37 tūkstošus kilometru, kā arī iekļāva divus kontinentu un divpadsmit valstu robežu šķērsošanu. Noslēdzošajā daļā pieredzēsim, kā abi dēkaiņi sasniedz galamērķi, un galu galā atskatīsimies uz aizvadītā brauciena spilgtākajām atmiņām.
Vairak par Piektdien būs mākoņains; gaiss iesils līdz +11 grādiem

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Piektdien, 31. oktobrī, Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt romantisku komēdiju «Ar mīlestību Rozija» («Love, Rosie») ar jaunajām zvaigznēm Liliju Kolinsu un Semu Klaflinu titullomās. Aktrise Lilija Kolinsa popularitāti ieguvusi ar piedalīšanos filmās «Spogulīt, spogulīt», «Nolaupīšana», «Aklā puse», «Kaulu pilsēta», bet Sems Klaflins zināms pēc lomām tādos kases grāvējos kā «Bada spēles», «Sniegbaltīte un mednieks», «Karību jūras pirāti» un citām lentēm.
Vairak par Kinoteātros: romantiska filma «Ar mīlestību, Rozija»
Helovīna jeb Visu svēto nakti mēs nespējam iedomāties bez vampīru klātbūtnes! Tieši tāpēc apkopojām top 13 izskatīgākos un valdzinošākos kino vampīrus! Kurš visvaldzinošākais šķiet tev?
Vairak par Top 13 seksīgākie vampīri
Lai gan Visu svēto dienas priekšvakara svinēšana Latvijā ienāk pamazām un lēni un atzinību gūst pārsvarā gados jaunu cilvēku vidū, šī galu galā ir diena, kad ļauts iejusties teju jebkurā sen izsapņotā (vai sliktā sapnī redzētā) tēlā. Rīgā «Helovīnos», 31. oktobrī, notiks ne mazums pasākumu, uz kuriem ierasties maskā. Tāpēc TVNET atlasīja interesantākos pasaulē pazīstamu cilvēku Visu svēto dienas priekšvakara tērpus. Kas zina, varbūt ieraudzīsi ko sev noderīgu!
Vairak par Slavenības rāda piemēru: kādus Helovīna tērpus izvēlas zvaigznes?
31. oktobrī Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt asa sižeta filmu «Pastaiga starp kapakmeņiem» («A Walk Among Tombstones»). Titullomā - godalgotais aktieris Liams Nīsons, kurš saņēmis ASV Kinoakadēmijas «Oscar» balvas nomināciju par lomu drāmā «Šindlera saraksts», bet pēdējo pāris gadu laikā kļuvis par asa sižeta filmu zvaigzni, piedaloties tādās lentēs kā «Nolaupītā» (divas filmas un drīzumā gaidāmajā noslēdzošajā triloģijas daļā), «Non-Stop: tiešais reiss», «A-komanda», «Betmens: sākums», «Sniegāju gūstekņi», «Karakuģis» u.c. Filmu režisējis un scenāriju sarakstījis ASV Kinoakadēmijas balvas nominants Skots Frenks («Vilknadzis»).
Vairak par Kinoteātros: Nīsons asa sižeta filmā «Pastaiga starp kapakmeņiem»

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Ja saistībā ar sarežģīto situāciju piena nozarē tuvākajā laikā netiks rasts risinājums iepriekš solītā papildu atbalsta veidā no Eiropas Savienības (ES), Latvijas lauksaimnieki neizslēdz iespēju pievienoties Lietuvas kolēģiem protesta akcijās Briselē, atzina zemnieku organizāciju pārstāvji.
Vairak par Latvijas zemnieki pieļauj iespēju piedalīties lietuviešu protesta akcijās Briselē
Ukraina, Krievija un Eiropas Savienība (ES) piektdienas naktī Briselē noslēdza juridiski saistošu vienošanos par dabasgāzes piegādēm līdz 2015.gada marta beigām.
Vairak par Ukraina, Krievija un ES noslēdz vienošanos par gāzes piegādēm līdz martam
Potenciālie bankas «Citadele» valstij piederošo akciju pircēji «Ripplewood Advisors» ir apstiprinājuši, ka izprot - līguma parakstīšanas atlikšana ir tikai tehniskas dabas jautājums. Ministru kabinets darījumu ir apstiprinājis, tādējādi investoru piedāvājums joprojām ir spēkā, paziņojumā medijiem informē Ministru kabinets.
Vairak par «Ripplewood» apgalvo, ka piedāvājums «Citadeles» iegādei joprojām ir spēkā
Vairāk nekā pusgadu uzņēmumiem nav pieejams likumā paredzētais valsts atbalsts uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) atlaidei atbalstāmajiem investīciju projektiem, norāda Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) viceprezidente Lienīte Caune.
Vairak par LTRK: Uzņēmumiem nav pieejams solītais atbalsts UIN atlaidei atbalstāmajiem investīciju projektiem

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.