Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

No news at present, please check back later.


SlashDot

Kūka ir viens no garšīgākajiem un gaidītākajiem kāzu dienas notikumiem. Aptaujājot nozares profesionāļus, atklājās, ka šķietami vienkāršais pasākums – kūkas izvēle – slēpj gana daudz zemūdens akmeņu. Lai, organizējot savas kāzu dienas priekšdarbus, jaunajam pārim būtu par vienu klapatu mazāk un kūka nekļūtu par strīdus objektu, skaidrosim, kas jāņem vērā, to izvēloties, kad ir pēdējais brīdis zvanīt konditoram un kādas ir jaunākās tendences kāzu kūku modē.
Vairak par Ziņas
Līgo svētkus domnīcas "Cehs.lv" īpaši svarīgo lietu risināšanas eksperts Kristaps Āls pavadīja nemierīgā noskaņojumā. Īsi pirms nācijas dzirdīšanas nogales medijos parādījās informācija, ka Sanda Ģirģena priekšlikums par austrumu robežas apsardzību saniknojis aizsardzības ministru Arti Pabriku. Tā kā šis ir gana sensitīvs jautājums, kas skar visu Latviju, ir piemeklēts risinājums. Tas varētu iepriecināt abus ministrus pat tik ļoti, ka tie sadosies rokās un metīsies jestrā uzvaras dancī.
Vairak par Kad mazāk ir vairāk: kāzu kūku jaunākās tendences un profesionāļu ieteikumi
Kaut politiķi apgalvo, ka, vērtējot saņemtos ziedojumus, viņiem būtiski ir arī ētiskie aspekti kā ziedotāja reputācija, prakse rāda, ka tie izšķiroši kļūst tikai tad, ja naudas pieņemšana partijai var draudēt ar pamatīgu skandālu, liecina partiju atbildes uz portāla "Delfi" jautājumiem. Ja vien ziedotājs nav sēdējis uz apsūdzēto sola krimināllietā vai saņēmis naudu no deputātu kvotām, ētiku uzvar iespēja papildināt partijas kasi. Gadījumos, kad nauda ziedotājam atgriezta, tas lielākoties noticis tehnisku kļūmju dēļ.
Vairak par 'Cehs.lv' risina: kā lēti un iedarbīgi nosargāt austrumu robežu
Eiropas Padomes Parlamentārā asambleja (EPPA) trešdien apstiprinājusi Krievijas delegācijas pilnvaras.
Vairak par Troļļziedotāji un 9. maija svinētāji – no kā partijas nepieņem naudu
Tiesa Turcijas galvaspilsētā Ankarā piespriedusi mūža ieslodzījumu vēl 47 cilvēkiem par saistību ar 2016. gadā notikušo apvērsuma mēģinājumu, trešdien vēsta ziņu aģentūra "Anadolu".
Vairak par EPPA apstiprina Krievijas delegācijas pilnvaras

Izklaide

No news at present, please check back later.


TV*NET Latest

No news at present, please check back later.


Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.