Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Šonakt Latvijā un daudzviet citur pasaulē notikusi pāreja uz vasaras laiku, pulksteņa rādītājus pagriežot par vienu stundu uz priekšu, informē Ekonomikas ministrijā (EM).
Vairak par Notikusi pāreja uz vasaras laiku
Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā nodegušas vai stipri bojātas vairākas pirtis.
Vairak par Sestdien nodegušas vai ugunsgrēkos stipri bojātas vairākas pirtis
«Šī sāpe nav tikai šogad, katru pavasari un vasaru Šmerļa mežā ir atrodami atkritumi, sākot ar pudelēm un bundžām, beidzot ar sadegušām mašīnām un riepām, diemžēl tās bildes nav saglabājušās, bet pavisam noteikti kaut kas ir jāmaina. Šī izgāztuve ir pretī kinostudijai,» raksta TVNET lasītājs Pauls.
Vairak par Šmerļa meža netīrības lāsts
Islandes galvaspilsētā Reikjavīkā mīt laimīgi policisti. Vismaz tā liecina šīs valsts policijas «Instagram» konts.
Vairak par Pozitīvie Islandes policisti - katras valsts likumsargiem šādu ikdienu!

SlashDot

''Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks'' noteikti ir visbiežāk izskanējusī frāze šodien, bet, ja vēlies mājoklim pievilināt saticību un dārzam labu ražu, tad iepazīsti senos ticējumus, kas attiecināmi tieši uz Pūpolsvētdienu.
Vairak par DELFI
Pusaudžu vidū iecienītais sociālais tīkls "ask.fm" ir pilnībā mainījies, uzskata kompānijas jaunie īpašnieki "IAC". Ir ieviesta jauna drošības politika, kā arī pieņemti darbā vairāki speciālisti, kuri ciešāk uzmana sociālajā tīklā notiekošās jauniešu sarakstes, sarunā ar portālu "Delfi" norāda "ask.fm" uzticības un drošības nodaļas direktore Annija Mulinsa, kura par ilggadēju darbu bērnu tiesību aizsardzībai internetā Lielbritānijā saņēmusi Britu impērijas ordeni.
Vairak par Pūpolsvētdienas ticējumi par mājas dzīvi
Pasaules lielākais pārtikas mazumtirgotājs "Walmart" nodrošina darbu 2,2 miljoniem darbinieku, - tas ir vairāk nekā Latvijā iedzīvotāju. Savukārt 100 lielākās pasaules privātās kompānijas katra nodarbina vidēji 175 000 darbinieku.
Vairak par 'ask.fm' jaunie īpašnieki izmūk no 'pašnāvību stāsta'; jauna nelaime - 'Islāma valsts'
Svētdien Latvijas austrumu daļā gaidāms apmācies laiks un lietus, galvenokārt neliels lietus. Rietumlatvijā gaidāms saulains laiks, bet dienas otrajā pusē, sākot no rietumiem, arī šeit līs.
Vairak par Darbadevēji giganti: piecas kompānijas, kas nodarbina miljoniem darbinieku
Pagriežot pulksteņa rādītāju par vienu stundu uz priekšu, svētdien Latvija pārgājusi uz vasaras laiku.
Vairak par Svētdien Austrumlatvijā līs, Rietumlatvijā vispirms spīdēs saule

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
26.aprīlī Valmieras teātrī notiks pirmizrāde Annas Brigaderes pasaku lugas «Maija un Paija» iestudējumam Reiņa Suhanova režijā un telpas redzējumā. Brigadieres pasaku režisors skatījis cilvēcisko attiecību, mitoloģiskās un dabas ciklu sakarībās, tālab tās mērķauditorija ir pamatskolas bērni, vidusskolas jaunieši un, protams, vecāki. Kopā ar Suhanovu pie izrādes tapšanas strādā videomāksliniece Katrīna Neiburga, kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone, komponists Oskars Herliņš, horeogrāfe Linda Mīļā, galvenajās lomās – aktieri Elīna Vāne (Maija), Rūta Dišlere (Paija), Inga Apine (Laima), Rihards Jakovels (Varis).
Vairak par Valmieras teātrī top «Maija un Paija»
Ar šī gada pavasari tiek prezentēta vēsturiskās drāmas «Vikingi» ceturtā sezona. Un filmēts nebija nemaz tik tālu - Īrijā. Kā sola seriāla veidotāji, ceturtā sezona gaidām pilna negaidītiem notikumu pavērsieniem. Garlaicīgi nebūs - asins līs un kaislības nebeigsies!
Vairak par Seriāla «Vikingi» ceturtā sezona: vēl kaislīgāka un asiņaināka!
Reizēm, vērojot attēlus vai lietas, redzam to, ko vēlamies redzēt. Labs piemērs ir optiskie maldi, kad redzam vienu, bet patiesībā atspoguļots ir kas cits. Šādi pārpratumi vien apliecina, cik samaitāta domāšana mums piemīt. Piedāvājam aplūkot 10 interesantas bildes un pārbaudīt, cik «tīra» vai «netīra» domāšana piemīt jums!
Vairak par Desmit fotogrāfijas, kas pierāda, ka domājam neķītras domas
«Apgāds Mansards» izdevis čehu rakstnieka (viņa saknes meklējamas Kongo) Tomāša Zmeškala (Tomaš Zmeškal) romānu «Mīlestības vēstule ķīlu rakstā». Grāmatas tulkojumu finansējusi Eiropa Komisija programmas «Kultūra» ietvaros, izdošanu līdzfinansējusi Latvijas Republikas Kultūras ministrija.
Vairak par Izdots Tomāša Zmeškala romāns «Mīlestības vēstule ķīlu rakstā»

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Igaunijas privātais dzelzceļa operators «GoRail», kurš veic reisus maršrutos starp Tallinu un Krievijas pilsētām Maskavu un Sanktpēterburgu, plāno slēgt satiksmi šajos divos maršrutos, jo tie joprojām rada zaudējumus, lai gan konkrēts lēmums nav pieņemts.
Vairak par «GoRail» varētu slēgt dzelzceļu no Tallinas uz Maskavu un Sanktpēterburgu
Problemātisko aktīvu pārvaldītājs «Reverta» (iepriekš «Parex banka») turpmāk vairs nestrādās bankas «Citadele» galvenā biroja telpās - kompānija pārceļas uz jaunām telpām grupas uzņēmumam piederošā ēkā Brīvības ielā, pavēstīja kompānijas Komunikāciju un mārketinga direkcijas vadītāja Marita Ozoliņa.
Vairak par «Reverta» turpmāk vairs nestrādās bankas «Citadele» galvenā biroja telpās
Tuvāko gadu laikā ar valsts un Eiropas fondu atbalstu apmēram 8,5 miljonus eiro plānots ieguldīt, lai attīstītu sociālo darbinieku profesionalitāti, konkurētspēju, kā arī uzlabotu sociālo dienestu darbu, Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā sestdien informēja labklājības ministrs Uldis Augulis.
Vairak par Sociālo darbinieku apmācībā ieguldīs € 8,5 miljonus
Šogad ir izveidota īpaša darba grupa, kuras uzdevums ir strādāt pie minimālās pensijas noteikšanas modeļa, Latvijas Zemnieku savienības kongresā sestdien informēja labklājības ministrs Uldis Augulis.
Vairak par LM strādā pie minimālās pensijas noteikšanas modeļa

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.