Operativais pilna servisa lizings.
Finansu lizings - vieglajam automašinam un mikroautobusiem
gameboy advance roms flash linker card gba xg-flash 2 usb  xtreme wise box
eLATVIJA
  Sākumlapa » Auto Lizinga veidi » Bezmakasas Hostings » Latvijas Jaunumi » LAT : ENG : RUS
 

TV*NET

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Sievietes un vīrieši nav piemēroti vienādu darbu veikšanai, jo tas ir pretrunā ar dabas likumiem, pirmdien paziņojis Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans.
Vairak par Turcijas prezidents: sievietes un vīrieši nav piemēroti vienu darbu veikšanai
Ironizējot uz Latvijas Nacionālo bruņoto spēku paziņojumu par Krievijas zemūdeni, Krievijas Aizsardzības ministrija savos oficiālajos kontos sociālās saziņas vietnēs «Facebook» un «Twitter» pateikusies Latvijas kolēģiem par Krievijas jūras kara flotes sabiedrisko attiecību aktīvas kampaņas turpināšanu.
Vairak par Krievija ironizē par Latvijas paziņojumu par Krievijas zemūdeni
Sākot ar 29.novembri, katru nedēļas nogali, Rīgas ielas tukšie nami atdzīvosies, lai kļūtu par Ziemassvētku darbnīcām un veikaliņiem, radot īpašo svētku noskaņu, pilsētas informācijas portāls Cesis24.lv uzzināja Cēsu novada pašvaldībā.
Vairak par Cēsīs darbosies Ziemassvētku Pop - up tirdziņš
Rīgas pilsētas būvvalde, izvērtējot telpu nomnieka iesniegumu un būvtehniskās apsekošanas atzinumu, pagaidām nav atļāvusi atpūtas kompleksa «Akvalande» ekspluatāciju, informēja Rīgas būvvaldē.
Vairak par Rīgas būvvalde pagaidām nav atļāvusi «Akvalandei» atsākt darbību

SlashDot

2015.gada Latvijas un Baltijas rallija sezonas atklāšanas sacensības, viens no vēcākajiem rallijiem Latvijā "Sarma" cer uz dabas labvēlību, lai nākamgad varētu priecēt sacensību dalībniekus un skatītājus ar interesantu trasi un jauniem ātrumposmiem.
Vairak par DELFI
Pavisam ātra recepte pusdienām vai vakariņām.
Vairak par Rallijā 'Sarma 2015' sola gan jaunus, gan 'klasiskos' ātrumposmus
Vairak par 'Knorr' receptes: Spageti 'amatriciana' gaumē
Svētdien, 23. novembrī, Murjāņu sporta ģimnāzijā pozitīvā gaisotnē vairāki Latvijas vadošie šosejas un MTB riteņbraucēji diskusiju vakarā ar jaunajiem sportistiem pārrunāja jaunākās aktualitātes, kā arī deva daudz vērtīgu padomu, informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija.
Vairak par Video apskats: Seperātistu reklāma, slepkavība Tobago, jaunie SKS astronauti
ASV aizsardzības ministrs Čaks Heigels, pakļaujoties spiedienam, atkāpjas no amata, vēsta laikraksts "The New York Times".
Vairak par Foto: Latvijas labākie šosejas un MTB riteņbraucēji tiekas ar jaunajiem talantiem

Izklaide

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
Ko darīt, ja katru dienu jāsēž mokošos sastrēgumos? No rīta izbraucot un vakarā atgriežoties, bieži vien automašīnā tiek pavadītas pat vairākas stundas. Parēķiniet - cik stundas no dzīves tiek izniekotas gada griezumā? Desmit gadu griezumā? Lai kaut kā īsinātu šo laiku, kāda sieviete sākusi filmēt smieklīgus video, kuros atdarina dažādas populāras zvaigznes. Viņa iejūtas Mailijas Sairusas, Keitijas Holmsas, Drū Berimoras u.c. zvaigžņu tēlos. Un sanāk tas viņai lieliski! Noskaties!
Vairak par Šī meitene, īsinot laiku auto, safilmējusi tiešām smieklīgus video
Šonedēļ tiek izdots ikgadējs Latvijas dizaina izdevums - 2015. gada nedēļas plānotājs ar 53 starptautisku jauno fotogrāfu darbiem. ISSP plānotājs tiek izdots jau trešo gadu, un tajā redzamās fotogrāfijas tapušas Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas (ISSP) laikā Kuldīgā.
Vairak par Klāt jaunais ISSP plānotājs 2015. gadam ar 53 fotogrāfu darbiem
Britu dziedātājs Stings decembrī pievienosies sava Brodvejas mūzikla «The Last Ship» aktieru sastāvam, tādā veidā cerot veicināt biļešu pārdošanu, vēsta laikraksts «The New York Times». Stings spēlēs izrādē, kurai ir sacerējis mūziku, no 9. decembra līdz 10. janvārim. Katru nedēļu tiek izrādītas astoņas izrādes.
Vairak par Stings dodas uz Brodveju, lai glābtu savu mūziklu
Nacistu līdera Ādolfa Hitlera gleznots akvarelis sestdien Nirnbergā tika izsolīts par 130 000 eiro. Pircējs nevēlējās atklāt savu vārdu, norāda izsoļu nams «Weidler».
Vairak par Ādolfa Hitlera glezna izsolīta par 130 000 eiro

TV*NET Latest

TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
Vairak par TVNET
No nākamā gada pavasara atsevišķos vietējās nozīmēs autobusu maršrutos pieaugs biļešu cenas, sacīja Autotransporta direkcijas (ATD) valdes priekšsēdētājs Normunds Narvaišs.
Vairak par ATD: nākamgad atsevišķos vietējās nozīmes autobusu maršrutos pieaugs biļešu cenas
Pagājušajā nedēļā vislielāko ķīlu devusi Rīgas pašvaldības SIA «Rīgas satiksme», aģentūru LETA informēja Uzņēmumu reģistrā.
Vairak par Pagājušajā nedēļā lielāko ķīlu devusi «Rīgas satiksme»
Šā gada 3.ceturksnī darba meklētāju skaits vecuma grupā no 15 līdz 74 gadiem bija 104 900 cilvēku, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) veiktā darbaspēka pētījuma rezultāti. No kopējā darba meklētāju skaita 18 900 jeb 18% bija jaunieši vecumā no 15 līdz 24 gadiem.
Vairak par Samazinājies darba meklētāju īpatsvars
Šā gada 3. ceturksnī valstī bija nodarbināti 885 700 cilvēku jeb 59,3% iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem, tai skaitā 4100 nodarbināto, kuriem saglabāts bezdarbnieka statuss, TVNET informēja Centrālās statistikas pārvaldē (CSP).
Vairak par Gada laikā nodarbinātības līmenis nedaudz palielinājies

Web Hostings - bezmaksas

  ©2002 Web Hostings par brīvu! Izveido un uzturi savu mājas lapu par velti - labākais bezmaksas hostings ar PHP 5x MySQL un pilnu pakalpoju klāstu.